İster tam yüzeyli (mesh bar) isterse doğrusal (linear) tek renkli, çok renkli, pastel veya canlı animasyonlu olsun, LED teknolojisi yaratıcı aydınlatma konseptleri için neredeyse sonsuz olanaklar sunuyoruz.

Etüd ve Tasarım:.

  • Gün geçtikçe binalar ihtişamını, modern ve tasarruflu dış cephe LED aydınlatmalarla betimleyip kendini öne çıkarıyor. Gerek 16 milyon rengin, sonsuz animasyonu gerekse yalın tek rengin kontur netliği ile binaların büyüsü artıyor. Karanlıkta, mimarlar, şehir ve çevre tasarımı ile ilgilenen tüm uzmanlar, etkileyici gece tasarımlarıyla mimariyi ve şeri büyük bir sahneye çeviriyorlar.
  • Dış cephe, diğer bir deyişle fasad LED sistemlerle aydınlatılmış binaların uygulama zorluğunu kendi geliştirdiğimiz özgün LED bar montaj sistemleri ile aşabiliyoruz. Tüm dış cephe LED aydınlatma projelerinde, otomasyon sistemlerinden, yönetim panellerine, sonrasında gerekli olan destek dahil sunuyoruz.
    Dış cephe de ışık şöleni ile kendi özgün imzanızı binalara yazarken, enerji tasarrufunu ve dayanıklılık sayesinde LED sistemlerin fiyat/maliyet oranları kullandıkça azalttığını unutmayınız.
  • İster tam yüzeyli (mesh bar) isterse doğrusal (linear) tek renkli, çok renkli, pastel veya canlı animasyonlu olsun, LED teknolojisi yaratıcı aydınlatma konseptleri için neredeyse sonsuz olanaklar sunuyoruz.

Elektrik Tesisatında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Elektrik tesisatı bir yapının tüm ışık, ısı ve güç kaynağını merkezden iç mekanlara dağıtımıdır. Bu nedenle daha güvenli bir elektrik tesisat kurulumu yaptırırken dikkat edilmesi gereken belirli hususlar vardır. Elektrik tesisatına, tesisat kurulacak yerin gereken emniyet tedbirleri alınarak çalışmaya başlaması gerekmektedir. Temel topraklaması yapılan binada elektrik kablolarının sıva altına döşenmesi güvenli bir yöntemdir. Sıva altına döşenen elektrik tesisatı herhangi bir tehlike oluşturmamaktadır.
Öncelikle inşaatta kullanılacak kablolar, sayaçlar, armatürler gibi tüm malzemeler TSE damgalı olmak zorundadır. İnşaatın durumuna göre ISO 9001 ve 9002 belgeleri de istenebilir. Sigortalar projedeki değerleriyle aynı olması gerekmektedir. Elektrik tesisatı iş projesine ve iç tesisat yönetmeliğine uygun olarak yapılması gerekmektedir.