KURUMSAL BAKIM ÇÖZÜMLERİ

Başkent Mühendislik Bilgisayar Servisi konusunda temel felsefesi müşterilerine en hızlı, en güvenilir, en doğru hizmeti, en ekonomik şekilde vermek olup, hizmetlerinin geliştirilmesi, servis çeşitliliğinin sağlanması ve aralıksız değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmesi için sürekli olarak yatırımlar yapmaktadır. Her bir servis noktası gerekli tüm ekipman ve yedek parça ile donatılmış olup, bu servis noktalarında konularında uzman teknik kadrosu ile Ankara Şehrinde lojistik desteğini kesintisiz olarak almaktadırlar.

 • Danışmanlık hizmeti, sürekli gelişmekte olan bilgi ve iletişim teknolojilerini izleyen uzman ekibimiz tarafından, sizlere rekabet avantajı sağlayacak ve verimliliğinizi artıracak çözümler içerecek şekilde eksiksiz yerine getirilir.

  Başkent Mühendislik, iş yapış şeklinize göre ihtiyaçlarınızı tespit eder ve ihtiyaçlarınıza göre kurulacak olan bilgisayar sistemleri ve bu sistemlerin kurulum öncesi gereken altyapı, donanım ve yazılım ürünlerinin tespiti ve satın alınması konularında danışmanlık hizmeti verir.

  Çok sayıda bilgisayarınız ve bilişim ürününüz var. Sisteminizde meydana gelen bir hata veya arızada teknik servis çağırıyor ve sorunlarınıza geçici çözümler mi buluyorsunuz?

  Bu durum, kısa zaman içerisinde oldukça maliyetli bir hal almaya başlar. Servis sürelerince yaşadığınız iş kaybı da ayrı bir maliyet olarak karşınıza çıkar.

  Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, Bilgisayar Donanımı, İçinde bulunan yazılımlar veya Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana gelmesi halinde veya gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

  GELECEĞE EN GÜZEL YATIRIM
  Arkanıza Yaslanın ve Tüm Bilişim Sorunlarınız Kafanızdan Atın

 •