NEDEN BAŞKENT MÜHENDİSLİK?

Kurucusu ve çekirdek kadrosunda çalışan personelleri, büyük projelere atmış oldukları imzalar ile almış oldukları büyük görevler ile zamanla tecrübe, bilgi ve katlite anlayışı ile kişisel, kurumsal anlamda prensip edinmişlerdir.
Projelerimizin tamamlanmasında, görev tanımlaması ve görev dağıtımı branşında uzmanlaşmış tecrübeli ve eğitimli personeller ile faaliyete geçilmektedir. Başkent Mühendislik bugune dek tamamlamış olduğu projeler ile işverenlerine kendini kanıtlamıştır.

Başkent Mühendislik, proje tasarımı ve dizayn çalışmalarında, bünyesindeki tecrübeli mühendislerin kontrol ve gözetiminde, mühendislik ve elektrik hizmeti alanında pek çok uluslararası projelerle ön plana çıkmış ve profesyonel bir hizmet ile çalışmalarını
sürdürmüştür.

FAALİYETLERİMİZ

Başkent Mühendislik Ankara’da elektrik, mekanik ve bilişim teknolojileri üzerine profesyonel bir kadro tarafından insan kaynakları alanında 2014 yılında üst kalite hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Başkent Mühendislik Ankara’da elektrik üzerine profesyonel bir kadro tarafından insan kaynakları alanında 2014 yılında üst kalite hizmet vermek üzere kurulmuştur.
Başkent Mühendislik Ankara’da mekanik üzerine profesyonel bir kadro tarafından insan kaynakları alanında 2014 yılında üst kalite hizmet vermek üzere kurulmuştur.
Başkent Mühendislik Ankara’da bilişim üzerine profesyonel bir kadro tarafından insan kaynakları alanında 2014 yılında üst kalite hizmet vermek üzere kurulmuştur.

 

Faaliyet Gösterdiği Tüm Alanlarda Dürüstlük Ve Kaliteyi İlke Edinen Firmamız, Temiz
Bir Geçmişten Gelen Bilgi Birikimini Üstün Bir Sorumluluk Anlayışıyla Yoğurarak
Üstlendiği Her İşi Zamanında Tamamlamış, Vizyon Ve Hedeflerinden
Hiçbir Zaman Taviz Vermemiştir. 0090 850 840 22 95