0 +
500 den fazla projeye teklif verildi

HAKKIMIZDA

Başkent Mühendislik Ankara’da elektrik üzerine profesyonel bir kadro tarafından insan kaynakları alanında 2014 yılında üst kalite hizmet vermek üzere kurulmuştur.
Firmamız deneyimli ekibi ile odağında insan faktörü ile hareket ederek, milli ve uluslarası pazarda fark yaratacak projelerin içinde gelişen ağ yapısı ile Türkiye çapında üstün kalite ile hizmet vermektedir.
Kurulduğu günden bu yana müşterilerine doğru kariyer ve projelerde buluşmayı ilke edinmiş, süreklilik ve güven temelleri üzerinde malumat ve stratejiyle hareket etmektedir. Projelerin yapımı ve tesliminde edindiği bilgi ve tecrübe birikimini, yüksek taahhüt sorumluluğu ve bilinci olan ekibi ile hizmet vermektedir.
Sektörel ihtisas modeli çerçevesinde müşterilerimizi özel çözümler üreten çalışanlarla bir araya getirmeyi hedefliyoruz.
Adaylarımız için eğitim,tecrübe ve kariyer hedefleri çerçevesinde bireysel danışmanlık vererek, kariyer yollarında onlara yardımcı ve yol gösterici oluyoruz.
Biz, danışmanlık kanalını kendisine kariyer hedefi yapmış uzman kadromuz ile interaktif ve geri bildirimi yüksek bir kontakt içinde pazar bilgi ve gelişmelerini yakından takip ediyor, yeni fırsatlar, çözümler ve katma değerler yaratıyoruz.

TASARIM VE PROJE

Başkent Mühendislik, proje tasarımı ve dizayn çalışmalarında, bünyesindeki tecrübeli mühendislerin kontrol ve gözetiminde, mühendislik ve elektrik hizmeti alanında pek çok uluslararası projelerle ön plana çıkmış ve profesyonel bir hizmet ile çalışmalarını
sürdürmüştür.

0 +
500 den fazla projeye keşif ve teklif verildi
0 +
100 den fazla proje onaylandı
0 +
50 den fazla proje bitti
0 +
Devam Eden Projelerin %65 Tamamlandı

Neden Farklıyız?

Projelerde planlanan süre ve en iyi kalitede sizlerle iş birliği yapmaya hazırız!

    • Uzun yıllardır elektrik ve mekanik taahhüt sektöründe hizmet veriyor olmamız.
    • Doğru malzeme ve doğru işçilik ile hizmet vermemiz ve iş bitimi sonrasında sunmuş olduğumuz süresiz ve ücretsiz teknik destek hizmetimiz.
    • Malzemelerin doğrudan tedarikçiden alınmasından doğan fiyat avantajımız ve ödeme kolaylığı.
    • Her biri kendi alanında uzman ve deneyimli olan elektrik-makine mühendislerimiz, teknikerlerimiz ve teknisyenlerimiz

Başkent Mühendislik olarak kalite ile yönetimimiz ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dökümante edilmesi, belgelendirilimesi ve sürekli iyileştirilmesidir. Sağladığımız hizmetlerde; müşteri memnunuyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmektir. Kalite, kusursuzluk arayışına sistemli bir yaklaşımdır, ve bizim müşterilerimize sunduğumuz hizmette kalite her zaman ön planda tutulmaktadır.

Asırlardır fizyolojik ihtiyaçların temelini oluşturan enerji kaynaklarını günümüzde müşterilerimize en aktif şekilde sunmak.
İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, çözüm ortağı olmak ve kaliteli hizmet sunmak.

At Hedef ülkeler ile hedef enerji şirketi haline gelmek,
Hizmet vermiş olduğumuz tüm faaliytet alanlarında, kurumsal ve toplumsal olarak çalışanlarımız ile birlikte, ticari açıdan en başarılı ve tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda yer almak.
Sürekli olarak ihtiyaç duyulan ve sürdürülebilen enerji ile uzun yıllar başarıya odaklanmak…